2,5 kadri minūtes laikā?

2,5 kadri minūtes laikā?

Kam vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties fotogrāfu?

Es neesmu tiesīga analizēt citu fotogrāfu darbu, bet izvēloties akciju dāvanu kartes un sesijas portālos - "Pērkam kopā", "Kopā lētāk" un citos, esiet vērīgi - es esmu redzējusi gan dzīvās šausmas, gan tīri ciešamas bildes, taisnības labad jāatzīst, arī labas (tas gan reti).

Bet, ja neesat modeļi un pietiekami atraktīvi cilvēki un apveltīti ar izdomu, nez vai jūs varēsiet 1 stundas laikā labi nopozēt solītajos 150 kadros...!!! Tas ir - 1 minūtes laikā fotogrāfam ir jāuzbildē 2,5 kadri. Tīri tehniski tas ir iespējams, bet, ja rezultātā no sabildētā materiāla ir divas labas bildes, tad jau cena ir vēl dārgāka, kā ja Jūs izvēloties nofotografēties normālā (labā) studijā bez visādām akcijām.

Man bieži uzdod jautājumu – vai Jūs mums atdosiet visu sabildēto materiālu?... Uz ko man atliek tikai smagi nopūsties... Tagad, iedomājaties, ļoti vienkāršu piemēru - ēdot ābolu, Jūs taču mizas, sēkliņas, čužas un serdi metat ārā... kāpēc studijā sabildētam materiālam vēlaties redzēt neveiksmīgus kadrus - ar acīm ciet... mutēm vaļā un rokām pa gaisu? Es jau esmu ieinteresēta pēc iespējas vairāk labus kadrus uzfotografēt, apstrādāt un piedāvāt klientam... es garantēju nekas labs un ļoti labs no klienta netiks noslēpts. Tik brāķu un neapstrādāta materiāla vietā MŪSU STUDIJĀ klientam tiek piedāvātas tikai pozitīvas emocijas - apstrādātas un jau fiziski izdrukātas fotogrāfijas uz papīra (tas tiešām ir retums, jo parasti klientam tiek piedāvāts tikai disks).

Noteikti pievērsiet uzmanību konkrētā fotogrāfa darbu paraugiem – bieži vien reklāmas bildītēs ir sabildēs viens un tas pats bērns... un svešus bērnus attiecīgais fotogrāfs nekad nav bildējis.

Ja vēlaties atraktīvas, mūsdienīgas bildes un tādas nav liela māka uzbildēt, tad pievērsiet uzmanību  fotogrāfa stila izjūtai (ākstīties jūs varat mājās, nez vai tāpēc ir jāiet uz studiju un jāmaksā nauda). Manuprāt, studijā nevajadzētu būt lēkājošām, trakojošām (rokas pa gaisu, kājas pa gaisu) bildēm, tās ļoti jauki izskatīsies, piemēram, izbraukumu fotosesijās. Vai vakarkleitā gulēt uz grīdas ir stils?... Ejot uz McDonaldu jūs taču nevelkat smokingu. Stilam ir ļoti liela nozīme!!!

Back to Top